Powiększanie ust kwasem hialuronowym

Usta mają bardzo delikatną strukturę, dlatego wraz z upływem czasu szybko wiotczeją, zwężają się i tracą blask. Ponadto rzadko zdarza się, żeby natura obdarzyła nas ustami o idealnym kształcie. Co ważniejsze – medycyna estetyczna pozwala skutecznie zaradzić temu problemowi. Zabiegi wypełniania ust, powiększania, poprawy kształtu oraz ich odmładzania, wykonywane przez doświadczonych lekarzy medycyny estetycznej z naszej kliniki w Zakopanem, są w stanie błyskawicznie przywrócić blask i na dodatek nadać idealny kształt niemal każdym ustom.

Powiększanie ust Zakopane – medycyna estetyczna w Medical Clinic Podhale Art. Serdecznie zapraszamy!

Dla kogo?

Powiększanie ust to popularny zabieg, który pozwala na uzyskanie wymarzonego kształtu warg, a dodatkowo delikatnie zwiększa ich objętość, korygując kształt i pionowe linie oraz poprawia ich kontury. Polecamy ten zabieg w szczególności Pacjentom, którzy nie są zadowoleni z rozmiaru, kształtu warg czy ogólnej ich kondycji. Nasi lekarze medycyny estetycznej, używając najnowocześniejszych preparatów, gwarantują efekty, jak np.:

  • poprawy konturu warg,
  • podniesienia kącików ust, dzięki czemu wyraz twarzy będzie pogodny,
  • wygładzenia drobnych zmarszczek wokół ust,
  • poprawy proporcji między wargą górną a dolną,
  • korekty lub powiększenia warg i ich okolic,
  • redukcji tzw. zmarszczek palacza,
  • korekcji rynienki podnosowej.
Preparaty, na których pracujemy

W Medical Clinic Podhale Art stawiamy na najwyższą jakość, dlatego pracujemy wyłącznie na produktach profesjonalnych, dokładnie sprawdzonych, przebadanych dermatologicznie i oczywiście bezpiecznych.

Obecnie powiększanie ust wykonujemy, korzystając z oferty dwóch marek.

  • Marka nr 1 oferuje duży wybór bezpiecznych wypełniaczy, bazujących na kwasie hialuronowym, które umożliwiają rewitalizację i korekcję ust, przy jednoczesnym zachowaniu naturalnego wyglądu. Zawarty w produktach stabilizowany kwas hialuronowy (pochodzenia niezwierzęcego) uzyskuje się w specjalistycznym, opatentowanym procesie technologicznym. Dzięki temu wyjątkowo trwale zwiększa objętość ust, stymulując je dodatkowo do produkcji kolagenu.
  • Marka nr 2 to kosmetyki najnowszej generacji, charakteryzujące się optymalną biointegracją, czyli przystosowaniem do struktur anatomicznych, w które zostają wstrzyknięte. Dzięki temu zapewniają optymalną dystrybucję w tkankach, zachowując integralność skóry. W ten sposób uzyskiwany jest w wyjątkowo estetyczny efekt powiększenia i korekcji kształtu ust, a jednocześnie są one niezwykle miłe w dotyku. Natomiast zawarty w produktach tej marki kwas hialuronowy, usieciowany polimerem PEG, występuje w optymalnym stężeniu, które gwarantuje komfort dla Pacjenta. Nadaje on ustom elastyczność i uodparnia je na naprężenia mechaniczne. Preparaty zawierają Ponadto L-prolinę – aminokwas wchodzący w skład kolagenu, który odpowiedzialny jest za młody wygląd skóry.
Efekty

Efekty powiększania ust, przy jednoczesnej redukcji zmarszczek, są świetne i utrzymują się od 6 do 9 miesięcy. Zależy to od indywidualnych właściwości organizmu, wieku, ilości i rodzaju użytej substancji, trybu życia, występowania opryszczki wargowej, nawodnienia organizmu czy zażywanych leków.

Powiększanie ust Zakopane – medycyna estetyczna w Medical Clinic Podhale Art, ul. Chramcówki 7, nr tel: 18 265 74 27.

Efekty przed i po zabiegach
zobacz rezultaty
powiększanie ust zakopane
Przed zabiegiem
powiększanie ust zakopane
Po zabiegu
Powiększanie ust
dr n. med. Marta Janowska
powiększanie ust kwasem hialuronowym zakopane, efekty zabiegów medycyny estetycznej
Przed zabiegiem
powiększanie ust kwasem hialuronowym zakopane, efekty zabiegów medycyny estetycznej
Po zabiegu
Modelowanie ust
dr n. med. Marta Janowska
Specjaliści wykonujący zabiegi
poznaj zespół naszych pracowników
Katalog cen zabiegów i konsultacji
Szczegółowy wykaz
Zabiegi twarzy
Wolumetria - 2 ampułki
2500 zł
Wolumetria - 1 ampułka
1500 zł
Poprawa proporcji żuchwy i kości jarzmowych - 1 ampułka
1500 zł
Modelowanie kształtu ust/powiększanie ust - 1 ampułka
1500 zł
Nieinwazyjna metoda korekcji nosa kwasem hialuronowym - 1 ampułka
1500 zł
Lip lift
400 zł
W górę