Powiększanie ust kwasem hialuronowym

Usta mają bardzo delikatną strukturę, dlatego wraz z upływem czasu szybko wiotczeją, zwężają się i tracą blask. Ponadto rzadko zdarza się, żeby natura obdarzyła nas ustami o idealnym kształcie. Co ważniejsze – medycyna estetyczna pozwala skutecznie zaradzić temu problemowi. Zabiegi wypełniania ust, powiększania, poprawy kształtu oraz ich odmładzania, wykonywane przez doświadczonych lekarzy medycyny estetycznej z naszej placówki w Zakopanem, są w stanie błyskawicznie przywrócić blask i na dodatek nadać idealny kształt niemal każdym ustom.

Powiększanie ust Zakopane – medycyna estetyczna w Medical Clinic Podhale Art. Serdecznie zapraszamy!

Dla kogo?

Powiększanie ust to popularny zabieg, który pozwala na uzyskanie wymarzonego kształtu warg, a dodatkowo delikatnie zwiększa ich objętość, korygując kształt i pionowe linie oraz poprawia ich kontury. Polecamy ten zabieg w szczególności Pacjentom, którzy nie są zadowoleni z rozmiaru, kształtu warg czy ogólnej ich kondycji. Nasi lekarze medycyny estetycznej, używając preparatów, gwarantują efekty, jak np.:

  • poprawy konturu warg,
  • podniesienia kącików ust, dzięki czemu wyraz twarzy będzie pogodny,
  • wygładzenia drobnych zmarszczek wokół ust,
  • poprawy proporcji między wargą górną a dolną,
  • korekty lub powiększenia warg i ich okolic,
  • redukcji tzw. zmarszczek palacza,
  • korekcji rynienki podnosowej.
Preparaty, na których pracujemy

W Medical Clinic Podhale Art stawiamy na jakość, dlatego pracujemy wyłącznie na produktach profesjonalnych, dokładnie sprawdzonych, przebadanych dermatologicznie i oczywiście bezpiecznych.

Obecnie powiększanie ust wykonujemy, korzystając z oferty dwóch marek.

  • Marka nr 1 oferuje duży wybór bezpiecznych wypełniaczy, bazujących na kwasie hialuronowym, które umożliwiają rewitalizację i korekcję ust, przy jednoczesnym zachowaniu naturalnego wyglądu. Zawarty w produktach stabilizowany kwas hialuronowy (pochodzenia niezwierzęcego) uzyskuje się w specjalistycznym, opatentowanym procesie technologicznym. Dzięki temu wyjątkowo trwale zwiększa objętość ust, stymulując je dodatkowo do produkcji kolagenu.
  • Marka nr 2 to kosmetyki charakteryzujące się optymalną biointegracją, czyli przystosowaniem do struktur anatomicznych, w które zostają wstrzyknięte. Dzięki temu zapewniają optymalną dystrybucję w tkankach, zachowując integralność skóry. W ten sposób uzyskiwany jest w wyjątkowo estetyczny efekt powiększenia i korekcji kształtu ust, a jednocześnie są one niezwykle miłe w dotyku. Natomiast zawarty w produktach tej marki kwas hialuronowy, usieciowany polimerem PEG, występuje w optymalnym stężeniu, które gwarantuje komfort dla Pacjenta. Nadaje on ustom elastyczność i uodparnia je na naprężenia mechaniczne. Preparaty zawierają Ponadto L-prolinę – aminokwas wchodzący w skład kolagenu, który odpowiedzialny jest za młody wygląd skóry.
Efekty

Efekty powiększania ust, przy jednoczesnej redukcji zmarszczek, są świetne i utrzymują się od 6 do 9 miesięcy. Zależy to od indywidualnych właściwości organizmu, wieku, ilości i rodzaju użytej substancji, trybu życia, występowania opryszczki wargowej, nawodnienia organizmu czy zażywanych leków.

Powiększanie ust Zakopane – medycyna estetyczna w Medical Clinic Podhale Art, ul. Chramcówki 7.

Specjaliści wykonujący zabiegi
poznaj zespół naszych pracowników
Katalog cen zabiegów i konsultacji
Szczegółowy wykaz
Zabiegi twarzy
Wolumetria - 2 ampułki
2500 zł
Wolumetria - 1 ampułka
1500 zł
Poprawa proporcji żuchwy i kości jarzmowych - 1 ampułka
1500 zł
Modelowanie kształtu ust/powiększanie ust - 1 ampułka
1500 zł
Nieinwazyjna metoda korekcji nosa kwasem hialuronowym - 1 ampułka
1500 zł
Lip lift
400 zł
Opłaty za udostępnianie dokumentacji medycznej
Za kopię lub wydruk z systemu informatycznego (1 strona)
0,49 zł
Za elektroniczny nośnik danych
2,80 zł
Za wyciąg lub odpis dokumentacji (1 strona)
14,01 zł