Kup Voucher! Idealny pomysł na prezent!
Nowa placówka w Nowym Targu, kliknij!
lek. Michał Pasiński

Specjalista chirurgii plastycznej, specjalista chirurgii ogólnej, lekarz medycyny estetycznej.

Michał Pasiński jest chirurgiem z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Posiadanie dwóch pełnych specjalizacji – z chirurgii plastycznej oraz chirurgii ogólnej umożliwia mu wykonywanie zabiegów operacyjnych w sposób pewny i bezpieczny dla pacjenta.

Wykonuje pełny zakres zabiegów z chirurgii plastycznej, a w tym plastykę powiek, uszu oraz nosa, plastykę piersi i powłok brzusznych, korekty blizn oraz zabiegi miejscowe. Od wielu lat zajmuje się również medycyną estetyczną oraz laseroterapią.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Stale pogłębia i aktualizuje swoją wiedzę na stażach, szkoleniach oraz kursach w jednostkach służby zdrowia zarówno publicznych, jak i prywatnych w kraju i zagranicą, w tym w Brazylii, Portugalii i Hiszpanii.

Szkolenie specjalizacyjne z zakresu chirurgii plastycznej odbywał w Oddziale Klinicznym Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Leczenia Oparzeń Wojskowego Instytutu Medycznego CSK MON w Warszawie, a w zakresie chirurgii plastycznej początkowo na Oddziale Chirurgii Ogólnej Szpitala Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie, a następnie kontynuował zdobywając dalsze doświadczenie i wiedzę na Oddziale Chirurgicznym SP ZOZ MSW w Krakowie.

Studia lekarskie ukończył w 2004r. na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Staż podyplomowy odbył w Szpitalu Specjalistycznym im. J. Dietla.

*aktualne terminy przyjęć specjalistów są dostępne pod numerem telefonu: 570 401 401