dr n. med. Marta Janowska

Marta Janowska jest doktorem nauk medycznych, absolwentką studiów medycznych oraz doktoranckich na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Ukończyła specjalizację z dermatologii i wenerologii w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie.

Obroniła z wyróżnieniem pracę doktorską, dotyczącą genów biorących udział w etiopatogenezie trądziku. Jest członkiem European Society for Lasers and Energy Based Devices (ESLD), Europejskiego Towarzystwa Dermatologii i Wenerologii (EADV), International Dermoscopy Society (IDS) oraz Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Regularnie uczestniczy w konferencjach i szkoleniach z zakresu dermatologii oraz medycyny estetycznej.

Pani doktor odbyła wiele staży dermatologicznych, między innymi w Yale University School of Medicine, Department of Dermatology (New Haven, USA), Hospital de Base (Sao Jose do Rio Preto, Brazylia) i Ludwig Maximilians Universitat, Center of International Health (Monachium, Niemcy) oraz ukończyła kursy dermatologiczne m.in. w Innsbrucku, Brukseli, Monachium.

dr n. med. Marta Janowska – medycyna estetyczna, dermatolog Zakopane w Medical Clinic Podhale Art zajmuje się:

  • leczeniem chorób dermatologicznych,
  • diagnostyką dermoskopową znamion barwnikowych,
  • laseroterapią oraz zabiegami anti-aging z użyciem kwasu hialuronowego, botoksu oraz osocza bogatopłytkowego.

Aktualnie prowadzi badania nad skutecznością łączonych technik laserowych w leczeniu blizn.

*aktualne terminy przyjęć specjalistów są dostępne pod numerem telefonu: 570 401 401