Wypełniacze

Odmładzanie Zakopane – medycyna estetyczna w Medical Clinic Podhale Art. Serdecznie zapraszamy!

Nucleofill to preparat do głębokiej odnowy i przebudowy skóry. Jest to innowacyjny zabieg, który działa na trzech poziomach: liftingu, antyoksydacji, nawilżenia. Dzięki temu uzyskujemy efekt wyraźnego, długotrwałego odmłodzenia. Polinukleotydy, wchodzące w skład preparatu Nucleofill, mają za zadanie związać cząsteczki wody na poziomie struktur komórkowych. Dzięki temu skóra jest długotrwale nawilżona. Dodatkowo wykazują działanie antyoksydacyjne – wychwytują wolne rodniki. Jest to produkt naturalny, pozyskiwany z ryb (łososia), a dzięki dokładnemu oczyszczaniu nie powoduje alergii.

Wykonywany w Medical Clinic Podhale Art w Zakopanem zabieg wprowadza skórę w proces biostymulacji, dzięki czemu zacznie się ona regenerować, ulegnie zagęszczeniu i ujędrnieniu, a działanie antyoksydacyjne i nawilżające spowoduje wyraźne odmłodzenie. W konsekwencji skóra będzie promienna i zanikną objawy stresu oksydacyjnego. Ponadto poprawi się jej koloryt, a drobne zmarszczki zostaną spłycone.

Przebieg

Zabieg z wykorzystaniem produktu Nucleofill opiera się na iniekcyjnym podaniu preparatu (za pomocą kaniuli lub igły), ale jest raczej bezbolesny – Klient może odczuwać lekkie mrowienie. Bezpośrednio po nakłuciach na twarzy mogą się pojawić niewielkie siniaki, rumień lub lekki obrzęk, które utrzymują się około tygodnia i nie powinny być niepokojące. Po zabiegu szybko można wrócić do codziennych czynności.

Wskazania

Nucleofill polecany jest przede wszystkim Klientom oczekującym:

 • poprawy elastyczności i rewitalizacji skóry,
 • redukcji wiotkości skóry (terapia elastozy), liftingu,
 • terapii fotostarzenia i fotouszkodzeń,
 • regeneracji skóry i tkanki łącznej,
 • terapii suchości skóry,
 • profilaktyki przeciwstarzeniowej.

Zabieg można wykonać niezależnie od wieku i rodzaju skóry.

Przeciwwskazania

Podobnie jak w przypadku każdej procedury z zakresu medycyny estetycznej, są również przeciwwskazania do poddania się zabiegom z wykorzystaniem żelu Nucleofill. Można wymienić m.in.:

 • ciążę i laktację,
 • infekcje (np. opryszczka),
 • choroby nowotworowe,
 • cukrzycę,
 • padaczkę,
 • aktywne dermatozy.
Efekty

Efekt odmłodzenia po użyciu preparatu Nucleofill będzie widoczny, ale jednocześnie naturalny. Najlepszy rezultat uzyskamy po serii zabiegów, np. 4 w 2-tygodniowych odstępach. Jednak najbardziej wiążąca będzie konsultacja z lekarzem medycyny estetycznej.

Ostateczny rezultat zabiegu wykonywanego w Medical Clinic Podhale Art w Zakopanem z użyciem żelu Nucleofill to lifting bez skalpela, czyli sprężysta, odmłodzona, uelastyczniona skóra oraz wyraźnie płytsze zmarszczki.

Odmładzanie Zakopane – medycyna estetyczna w Medical Clinic Podhale Art, ul. Chramcówki 7, nr tel: 18 265 74 27.

Specjaliści wykonujący zabiegi
poznaj zespół naszych pracowników
Cennik zabiegów i konsultacji
Szczegółowy wykaz
Mezoterapia
Mezoterapia Saypha Rich
700 zł
Mezoterapia Dr CYJ hair filler
900 zł
Mesoeclat - zabieg odmładzający (bez mezoterapii)
300 zł
Mesoeclat - zabieg odmładzający z mezoterapią
400 zł
Mezoterapia (1 ampułka)
500 zł
Mezoterapia Restylane Vital Light
800 zł
Mezoterapia Neauvia Organic Hydro Deluxe
800 zł
Mezoterapia RRS Eyes
350 zł
Mezoterapia XL Hair
450 zł
Mezoterapia Juvenus Croma Pharma
1100 zł
Mezoterapia Nucleofill
1000 zł
W górę