Wypełniacze

Odmładzanie Zakopane – medycyna estetyczna w Medical Clinic Podhale Art. Serdecznie zapraszamy!

Wypełniacze to preparaty do głębokiej odnowy i przebudowy skóry – są to innowacyjne zabiegi, które działają na trzech poziomach: liftingu, antyoksydacji, nawilżenia. Dzięki temu uzyskujemy efekt wyraźnego, długotrwałego odmłodzenia. Polinukleotydy, wchodzące w skład preparatów, mają za zadanie związać cząsteczki wody na poziomie struktur komórkowych. Dzięki temu skóra jest długotrwale nawilżona. Dodatkowo wykazują działanie antyoksydacyjne – wychwytują wolne rodniki. Jest to produkt naturalny, pozyskiwany z ryb (łososia), a dzięki dokładnemu oczyszczaniu nie powoduje alergii.

Wykonywany w Medical Clinic Podhale Art w Zakopanem zabieg wprowadza skórę w proces biostymulacji, dzięki czemu zacznie się ona regenerować, ulegnie zagęszczeniu i ujędrnieniu, a działanie antyoksydacyjne i nawilżające spowoduje wyraźne odmłodzenie. W konsekwencji skóra będzie promienna i zanikną objawy stresu oksydacyjnego. Ponadto poprawi się jej koloryt, a drobne zmarszczki zostaną spłycone.

Przebieg

Zabieg z wykorzystaniem wypełniaczy opiera się na iniekcyjnym podaniu preparatu (za pomocą kaniuli lub igły), ale jest raczej bezbolesny – Klient może odczuwać lekkie mrowienie. Bezpośrednio po nakłuciach na twarzy mogą się pojawić niewielkie siniaki, rumień lub lekki obrzęk, które utrzymują się około tygodnia i nie powinny być niepokojące. Po zabiegu szybko można wrócić do codziennych czynności.

Wskazania

Wypełniacze są polecane przede wszystkim Klientom oczekującym:

 • poprawy elastyczności i rewitalizacji skóry,
 • redukcji wiotkości skóry (terapia elastozy), liftingu,
 • terapii fotostarzenia i fotouszkodzeń,
 • regeneracji skóry i tkanki łącznej,
 • terapii suchości skóry,
 • profilaktyki przeciwstarzeniowej.

Zabieg można wykonać niezależnie od wieku i rodzaju skóry.

Przeciwwskazania

Podobnie jak w przypadku każdej procedury z zakresu medycyny estetycznej, są również przeciwwskazania do poddania się zabiegom z wykorzystaniem wypełniaczy. Można wymienić m.in.:

 • ciążę i laktację,
 • infekcje (np. opryszczka),
 • choroby nowotworowe,
 • cukrzycę,
 • padaczkę,
 • aktywne dermatozy.
Efekty

Efekt odmłodzenia po użyciu preparatów będzie widoczny, ale jednocześnie naturalny. Najlepszy rezultat uzyskamy po serii zabiegów, np. 4 w 2-tygodniowych odstępach. Jednak najbardziej wiążąca będzie konsultacja z lekarzem medycyny estetycznej.

Ostateczny rezultat zabiegu wykonywanego w Medical Clinic Podhale Art w Zakopanem z użyciem wypełniaczy to lifting bez skalpela, czyli sprężysta, odmłodzona, uelastyczniona skóra oraz wyraźnie płytsze zmarszczki.

Odmładzanie Zakopane – medycyna estetyczna w Medical Clinic Podhale Art, ul. Chramcówki 7, nr tel: 18 265 74 27.

Specjaliści wykonujący zabiegi
poznaj zespół naszych pracowników
Katalog cen zabiegów i konsultacji
Szczegółowy wykaz
Mezoterapia
Mezoterapia Saypha Rich
700 zł
Mezoterapia Dr CYJ hair filler
900 zł
Mesoeclat - zabieg odmładzający (bez mezoterapii)
300 zł
Mesoeclat - zabieg odmładzający z mezoterapią
400 zł
Mezoterapia Restylane Vital Light - 1 ml
900 zł
Mezoterapia Restylane Vital Light - 2 ml
1600 zł
Mezoterapia Neauvia Organic Hydro Deluxe
800 zł
Mezoterapia RRS Eyes
450 zł
Mezoterapia XL Hair
450 zł
Mezoterapia Nucleofill
1100 zł
W górę