Stymulacja elektromagnetyczna
Najważniejsze informacje:
Czas trwania: 30-60 minut
Obszar ciała: brzuch, plecy, uda, pośladki
Zalecana ilość zabiegów: 6-12

Wyszczuplanie Zakopane – Centrum Kosmetologii Medical Clinic Podhale Art. Serdecznie zapraszamy!

W Medical Clinic Podhale Art w Zakopanem oferujemy zabieg stymulacji elektromagnetycznej. Procedura oparta jest na intensywnej elektromagnetycznej stymulacji mięśni. Wysokowydajna skoncentrowana energia elektromagnetyczna przenika przez warstwy skóry i tkanki tłuszczowej, efektywnie stymulując mięśnie. Wywołuje około 20 tysięcy skurczów, które odpowiadają wykonaniu około 800 tzw. brzuszków!

Intensywne skurcze mięśni zwiększają zapotrzebowanie na energię, przy jednoczesnym przemodelowaniu ich wewnętrznej struktury.

Podczas intensywnej pracy mięśni wytwarza się deficyt energetyczny, mięśnie potrzebują energii i zaczynają spalać tkankę tłuszczową. Przy jednym cyklu zabiegowym metabolizm wzrasta 5-krotnie! Uwolniona adrenalina sygnalizuje komórkom tłuszczowym inicjację procesu lipolizy. Powoduje to zwiększenie masy, gęstości i objętości mięśni, a pobudzenie odpowiedzi metabolicznej w komórkach tłuszczowych pozwala także uzyskać efekt stopniowego spalania opornej tkanki tłuszczowej.

Ponadto zabiegi w Medical Clinic Podhale Art z użyciem tej aparatury wspomagają redukowanie cellulitu. Poprawiają one elastyczność i jędrność skóry oraz stymulują układ limfatyczny. Partie ciała poddawane zabiegowi to głównie duże mięśnie szkieletowe – brzuch i pośladki – ale także uda i ramiona.

Jak przebiega zabieg?

Podczas tego zabiegu w naszej placówce w Zakopanem do ciała przykłada się i zabezpiecza specjalnym pasem podtrzymującym jedna lub dwie głowice, a następnie włącza się aparaturę. Zabieg z wykorzystaniem stymulacji elektromagnetycznej jest bezpieczny i bezbolesny. Zastosowane pole elektromagnetyczne jest mocne, ale to natężenie jest w pełni bezpieczne dla Klienta.

Siłę skurczów dostosowuje się do indywidualnych odczuć Pacjenta tak, aby nie były one odczuwalne zbyt mocno i nie powodowały dyskomfortu. Ponadto częstotliwość skurczów można je stopniować. Natomiast po zabiegu nie ma potrzeby rekonwalescencji – bezpośrednio po nim można bez problemu wykonywać codzienne czynności.

Dla kogo zabieg?

Zabieg stymulacji elektromagnetycznej poleca się osobom, które chcą wzmocnić i wyrzeźbić np. mięśnie brzucha czy pośladków, a przy tym jednocześnie ujędrnić wybrane partie ciała i uzyskać efekt odchudzenia.

W celu uzyskania pozytywnych efektów rekomenduje się wykonanie od 6 do 12 zabiegów w serii. Zlecany odstęp między zabiegami to 2-3 dni. Po zakończonej serii zabiegów najlepiej zrobić 1-2 tygodnie przerwy i dopiero po tym zacząć kolejną.

Wyszczuplanie Zakopane – Centrum Kosmetologii Medical Clinic Podhale Art, ul. Chramcówki 7.

Specjaliści wykonujący zabiegi
poznaj zespół naszych pracowników
Katalog cen zabiegów i konsultacji
Szczegółowy wykaz
EmShape Duo
Zabieg
EmShape Duo 1 zabieg
300 zł
EmShape Duo - Pakiet 6 zabiegów
1400 zł
EmShape Duo pakiet 9 zabiegów
2100 zł
EmShape Duo pakiet 12 zabiegów
2800 zł