Kup Voucher! Idealny pomysł na prezent!
Nowa placówka w Nowym Targu, kliknij!
Likwidacja zmarszczek Nowy Targ – lifting twarzy
Ładna kobieca twarz - likwidacja zmarszczek Nowy Targ
Najważniejsze informacje:
Czas trwania: 15 minut - 2 godziny
Obszar ciała: dekolt, piersi, brzuch, plecy, kolana, pośladki, ramiona, uda, twarz
Zalecana ilość zabiegów: 1-2 zabiegi

Wykonanie zabiegu z użyciem ultradźwięków daje długotrwały efekt liftingu skóry twarzy – staje się ujędrniona i widocznie odmłodzona. Co istotne, zabieg ten gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa. Likwidacja zmarszczek Nowy Targ, Zakopane – sprawdź to!

Wraz z upływem czasu zanikają w skórze włókna kolagenowe, jednak korzystając z rozwiązań w zakresie kosmetologii i medycyny estetycznej, możemy zdecydowanie spowolnić procesy starzenia i zniwelować zmiany z tym związane. Jednym z nich są ultradźwięki, które polecamy przede wszystkim osobom, chcącym ujędrnić skórę i poprawić owal twarzy, odmłodzić szyję czy unieść opadające powieki.

Ultradźwięki to fale o niskiej częstotliwości, docierające nawet do najgłębszych warstw skóry, czyli rodzaj głębokiego mikromasażu, który pozwala na aktywowanie komórek odpowiedzialnych za produkcję kolagenu i elastyny. Efekty zabiegu widoczne są niemal od razu. Ponadto zabieg jest łagodny i bezpieczny, nie wymaga rekonwalescencji, a wykonywać go można przez cały rok.

Likwidacja zmarszczek Nowy Targ, Zakopane – bezinwazyjny lifting, przebieg

Zabieg ultradźwiękami jest bardzo prosty. Najpierw należy dokładnie oczyścić skórę i zwilżyć ją wodą. Następnie rozpoczynamy zabieg, wykorzystując specjalne urządzenie, które emituje ultradźwięki. Metalową końcówkę kosmetolog przesuwa po naskórku do momentu, kiedy powstaną wibracje, rozbijające warstwę martwego naskórka, usuwające zanieczyszczenia i uboczne produkty procesów metabolicznych. Dzięki temu skóra odzyskuje promienny wygląd, staje się gładsza, bardziej elastyczna i nawilżona.

W zależności od wieku, typu skóry i opracowywanej okolicy urządzenie pracuje przetwornikami o różnych głębokościach penetracji – od 1,5 aż do 9 mm. Każdy z nich ma precyzyjną regulację mocy, dzięki czemu doświadczony kosmetolog z Medical Clinic Podhale Art w Zakopanem wykonuje zabieg w 100% dopasowany do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Co ważniejsze, aplikacja serii linijnych impulsów precyzyjnie, na odpowiedniej głębokości podgrzewa zwiotczałe tkanki.

Podsumowując – pojedyncze wyzwolenie energii odczuwalne jest jako delikatne ukłucie i promieniowanie ciepła. Zabieg nie wymaga znieczulenia, ale przy dużej wrażliwości miejscowo można zastosować preparat z substancją znieczulającą.

Efekty

Zabieg na twarz z zastosowaniem fal ultradźwiękowych jest bardzo skuteczny – jego efekty to przede wszystkim:

 • działanie przeciwzmarszczkowe,
 • ujędrnienie skóry twarzy i szyi,
 • wygładzenie zmarszczek na czole, kurzych łapek i innych drobnych zmarszczek,
 • poprawa konturu twarzy – efekt liftingu,
 • podniesienie brwi,
 • redukcja podwójnego podbródka.

Na ogół do osiągnięcia pożądanych efektów wystarcza jeden zabieg. Pierwsze rezultaty widać od razu po wykonaniu ultradźwięków, ale napięcie skóry, wyostrzenie konturów twarzy czy wygładzenie drobnych zmarszczek obserwujemy po 4 tygodniach. Końcowy efekt zabiegu, utrzymujący się do 2 lat, widać po 2–3 miesiącach.

Wskazania

Wśród wskazań do zabiegu na twarz z użyciem ultradźwięków można wymienić m.in.:

 • widoczne oznaki starzenia skóry,
 • utrata jędrności i napięcia skóry,
 • utrata blasku i kolorytu,
 • „podwójny podbródek”,
 • opadająca górna powieka.

Przeciwwskazania

Stosowanie ultradźwięków jest bezpieczne, jednak istnieje kilka przeciwwskazań, o których trzeba pamiętać. Zalicza się do nich m.in.:

 • ciąża i karmienie piersią,
 • choroba nowotworowa,
 • opryszczka,
 • stany zapalne i zmiany skórne w miejscu wykonywania zabiegu,
 • rozrusznik serca i inne elektroniczne implanty,
 • zaburzenia rytmu serca.

Likwidacja zmarszczek twarzy Nowy Targ, Zakopane, bezinwazyjny lifting – Centrum Kosmetologii Medical Clinic Podhale Art. Serdecznie zapraszamy!

Ocena zabiegu
średnia ocena klientów
Specjaliści wykonujący zabiegi
poznaj zespół naszych pracowników
Katalog cen zabiegów i konsultacji
Szczegółowy wykaz
Ultraformer III
Zabiegi
Ultraformer cała twarz
6000 zł
Ultraformer podbródek
2500 zł
Ultraformer szyja
3000 zł
Ultraformer dekolt
3000 zł
Ultraformer okolica oczu
1500 zł
Ultraformer policzki
4000 zł
Ultraformer brzuch
5000 zł
Ultraformer ramiona
3000 zł
Ultraformer kolana
2000 zł
Ultraformer pośladki
4000 zł
Ultraformer wew. str. ud
4000 zł