Rewitalizacja skóry wokół oczu
Najważniejsze informacje:
Czas trwania: 15-30 minut
Obszar ciała: twarz
Zalecana ilość zabiegów: 3

Nawilżanie skóry – Centrum Kosmetologii Medical Clinic Podhale Art Zakopane. Serdecznie zapraszamy!

Przedstawiamy rewitalizujący zabieg na okolicę oczu, który można wykonywać przez cały rok dzięki wyjątkowej molekule retinolu, niepowodującej podrażnień, złuszczania, a także dzięki obecności kwasu ferulowego i floretyny, które wykazują właściwości fotoprotekcji. Dlatego w Medical Clinic Podhale Art w Zakopanem polecamy go osobom, u których pojawiły się pierwsze oznaki starzenia, takie jak:

  • zmarszczki,
  • przebarwienia,
  • przesuszona, poszarzała skóra.
Etapy zabiegu
  • Peeling anti-aging na skórę okolicy oczu, zawierający kombinację 6 składników: floretyny i polifenolu o działaniu przeciwutleniającym, wzmacniającym przenikanie innych substancji aktywnych w głąb skóry; retinolu o działaniu przeciwzmarszczkowym oraz czterech kwasów: mlekowego, ferulowego (naturalnego roślinnego przeciwutleniacza), cytrynowego i jabłkowego.
  • Serum na skórę okolicy oczu z 10% witaminą C i kwasem ferulowym, wykazuje silne działanie wygładzające, rewitalizujące i rozjaśniające.
  • Nanostrukturalna maska w płacie na okolicę oczu intensywnie nawilża, rozjaśnia cienie pod oczami. Regeneruje ona skórę, redukuje obrzęki, stymuluje mikrokrążenie oraz daje odprężający efekt chłodzenia.
Efekty

Efekty widać już po pierwszym zabiegu. Wskutek zastosowanej procedury skóra okolicy oczu jest wyraźnie napięta, rozświetlona, intensywnie nawilżona, a zmarszczki wygładzone. Rozjaśniają się również cienie i pomniejszają się obrzęki (worki) pod oczami.

Aby uzyskać trwałe rezultaty zabiegu specjaliści rekomendują wykonanie 2-zabiegowej serii w odstępach około 3-4-tygodniowych. Ponadto procedurę zabiegową warto powtarzać około 2 razy w roku. Liczba zabiegów zależy oczywiście od kondycji skóry w okolicy oczu.

Nawilżanie skóry – Centrum Kosmetologii Medical Clinic Podhale Art Zakopane, ul. Chramcówki 7.

Specjaliści wykonujący zabiegi
poznaj zespół naszych pracowników
Katalog cen zabiegów i konsultacji
Szczegółowy wykaz
Retix.C Professional
Zabieg
Retix.C 1 zabieg / 4 zabiegi
280 zł / 1000 zł
Retibooster 1 zabieg / 4 zabiegi
350 zł / 1250 zł
Retibooster + M.Pen 1 zabieg / 4 zabiegi
400 zł / 1450 zł
Retibooster + kwasy 1 zabieg / 4 zabiegi
400 zł / 1450 zł
Retibooster + kwasy + M.Pen 1 zabieg / 4 zabiegi
450 zł / 1600 zł
Retix.C + Eye Plus 1 zabieg / 4 zabiegi
280 zł / 1000 zł