Ujędrnienie i odmłodzenie prądem radiofrekfencyjnym
Najważniejsze informacje:
Czas trwania: 40-50 minut
Obszar ciała: twarz, ramiona, brzuch, plecy, uda, pośladki, dekolt, dłonie
Zalecana ilość zabiegów: 6-10

Urządzenie wykorzystujące prąd radiofrekfencyjny to sprzęt – uznawany za technologię przyszłości w zakresie medycyny bioestetycznej. Miło nam poinformować, że w naszej ofercie wakacyjnej znajdują się zabiegi z jego użyciem.

Służy on do regeneracji tkanek, eliminowania złogów tłuszczowych, redukcji cellulitu (wodnego, jak i tłuszczowego w stanie zaawansowanym) i rozstępów, odmładzania oraz spektakularnego ujędrniania i uelastyczniania. Oddziałuje na wybrane grupy białek komórkowych, stymulując jądra komórek i maksymalizując ich aktywność metaboliczną. Dodatkowo poprawia mikrocyrkulację, zmniejszając obrzęki i redukując wiotkość skóry.

Zalety zabiegu

Zabiegi z wykorzystaniem unikalnej, opatentowanej technologii prądu radiofrekfencyjnego są nieinwazyjne, bezbolesne i całkowicie bezpieczne. Opierają się na doprowadzeniu do tkanek termicznego oraz nietermicznego prądu za pomocą specjalnie opracowanych elektrod. Terapii towarzyszy jedynie przyjemne uczucie ciepła.

Można je stosować zarówno na twarz, jak i ciało – w celu przeprowadzenia bezinwazyjnego liftingu skóry oraz modelowania sylwetki. Sprawdzają się idealnie w przypadku modelowania pośladków, powłok brzusznych, biustu, ud. Dzięki zabiegom z wykorzystaniem technologii prądu radiofrekfencyjnego możliwa jest również redukcja tak zwanych motylków lub pelikanów, czyli obwisłej skóry ramion.

Urządzenie wykorzystuje się dodatkowo w celu:
  • drenażu obrzęków,
  • redukcji zmarszczek,
  • zapobiegania powstawania blizn (np. po zabiegach chirurgii plastycznej),
  • wchłaniania krwiaków,
  • redukcji zrostów i przebarwień,
  • redefiniowania konturu twarzy.

Dodatkowo urządzenie wykorzystujące prąd radiofrekfencyjny doskonale sprawdza się przy wygładzaniu skóry pod oczami i niwelowaniu zmarszczek oraz w redukcji podwójnego podbródka. Skóra po zabiegu jest napięta i odzyskuje utraconą jędrność.

Co istotne: zastosowanie tej technologii nie wymaga żadnej rekonwalescencji i nie przerywa ciągłości skóry, a dodatkowo jej pozytywne działanie zostało potwierdzone wieloma badaniami klinicznymi.

Efekty

O wyjątkowości technologii świadczą spektakularne efekty, a przede wszystkim – czas ich osiągnięcia: pierwsze są widoczne już po pierwszym zabiegu! Natomiast trwały i pełny rezultat uzyskuje się zazwyczaj po serii od 4 do 8 powtórzeń, w określonych przez kosmetologa odstępach czasu (np. 2-3 dni).

Prąd radiofrekfencyjny w fizjoterapii

Urządzenie wykorzystujące prąd radiofrekfencyjny to rozwiązanie z zakresu technologii regeneracyjnej używane nie tylko przez kosmetologów, ale również fizjoterapeutów i lekarzy – w redukowaniu i leczeniu dolegliwości bólowych, kontuzji, czy też w celu przyspieszenia procesów gojenia i odbudowy tkanek po doznanych urazach czy w przewlekłych stanach zapalnych. Zabiegi z użyciem tej technologii umożliwiają szybszy powrót do aktywności fizycznej.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z dobroczynnego działania tej technologii i zabiegów z jej wykorzystaniem przeprowadzanych w Centrum kosmetologii naszej kliniki.

Specjaliści wykonujący zabiegi
poznaj zespół naszych pracowników
Katalog cen zabiegów i konsultacji
Szczegółowy wykaz
Indiba
Zabieg
Pierwszy zabieg
170 zł
Jeden zabieg w cenie regularnej
400 zł
Pakiet 6 zabiegów
1740 zł
Pakiet 12 zabiegów
2700 zł
Pakiet 18 zabiegów
4100 zł