Kup Voucher! Idealny pomysł na prezent!
Nowa placówka w Nowym Targu, kliknij!
Olśniewaj w te święta z Medical Art Clinic Podhale!
Opublikowano:

Grudzień to czas magiczny, pełen blasku i radości. Aby zadbać o piękno i świeżość skóry przed nadchodzącymi świętami, zapraszamy do skorzystania z wyjątkowych promocji na zabiegi kosmetologiczne oraz luksusowe kosmetyki Neauvia.

🎁 Zabiegi Bankietowe dla blasku skóry!

W tym miesiącu postanowiliśmy obniżyć ceny zabiegów bankietowych, które doskonale przygotowują skórę na świąteczne przyjęcia i sylwestrowe szaleństwo. Oferowane zabiegi działają ekspresowo, rewitalizują skórę i dodają jej blasku. To idealna recepta na odświeżenie zmęczonej skóry po “świątecznej gorączce”.

 • Mezoterapia igłowa -20% (do wyboru: twarz/skóra głowy)
 • Termolifting -20%
 • Geneo ̶4̶0̶0̶z̶ł̶ 300zł
 • Peelingi chemiczne -20%
 • Mesoeclat -20%
 • Global Eyecon -20%

🎁 Bon Podarunkowy – Idealny prezent dla bliskiej osoby!

Szukasz wyjątkowego prezentu na święta? Skorzystaj z naszej promocji na bony podarunkowe! To doskonała propozycja prezentu dla bliskiej osoby lub dla siebie samego! Pozwól, aby ktoś bliski cieszył się wyjątkowym doświadczeniem pielęgnacyjnym dzięki naszym usługom.

 • Bon o wartości 800 zł w cenie 500 zł
 • Bon o wartości 1500 zł w cenie 1000 zł
 • Bon o wartości 3000 zł w cenie 2000 zł
 • Bon o wartości 4500 zł w cenie 3000zł

🎁 Produkty Marki Neauvia lub Medik8 2+1

Przy zakupie dwóch produktów marki Neauvia lub Medik8, oferujemy Ci trzeci produkt zupełnie GRATIS! To doskonała okazja, aby zaopatrzyć się w luksusowe kosmetyki o rewelacyjnych właściwościach pielęgnacyjnych dostosowane do konkretnego typu i problemu skóry.

🎁 Endermologia dla Relaksu Przed i Po Świętach!

Nie zapominając o potrzebie relaksu, specjalnie dla Ciebie obniżyliśmy ceny zabiegów Endermologii na wybraną partię ciała. Korzyści tego zabiegu są nieocenione: redukcja cellulitu, poprawa elastyczności skóry oraz modelowanie sylwetki. A to wszystko w atmosferze relaksu i odprężenia.

 • 15 zabiegów w cenie 10 zabiegów
 • 20 zabiegów w cenie 15 zabiegów

🎁 Bonus dla Naszych Stałych Klientów

Dla naszych wszystkich klientów, którzy odwiedzą nas w grudniu mamy dodatkową niespodziankę! Do 22 grudnia w naszych klinikach w Nowym Targi i Zakopanem trwa zabawa świąteczna “Napisz list do Mikołaja”.W konkursie do zdobycia są wyjątkowe zabiegi na twarz, takie jak: termolifting, endermologia i fala radiowa. Aby wziąć udział wystarczy wypełnić formularz dostępny w recepcji wybranej kliniki. Łącznie wyłonimy 6 zwycięzców (3 osoby w klinice w Nowym Targu i 3 osoby w klinice w Zakopanem). To nasz sposób na podziękowanie za zaufanie i lojalność!

Nie czekaj dłużej – skorzystaj z naszych wyjątkowych świątecznych promocji już teraz i podaruj swojej skórze oraz swoim bliskim chwile relaksu i piękna!

Więcej informacji pod numerem telefonu: 570 401 401

* Promocja obowiązuje do 30 grudnia 2023 roku.
** Zabiegi w obniżonych cenach nie łączą się z innymi promocjami.