Godziny otwarcia
pon - pt 8:00 - 21:00
sob 8:00 - 18:00

ul. Chramcówki 7,
34-500 Zakopane

Klinika w Zakopanem - Medical Clinic Podhale Art

Tło
Klinika w Zakopanem

Klinika w Zakopanem

Nasza klinika w Zakopanem to nowe miejsce na mapie tego miasta, w którego stworzenie włożyliśmy całe serce. Pragnęliśmy stworzyć placówkę spełniającą najwyższe standardy – prestiżową, nowatorską wizualnie, a jednocześnie dostępną dla każdego i gwarantującą dostęp do najwyższej klasy ogólnopolskich specjalistów.

Medical Clinic Podhale Art to filia naszej placówki z Waksmundu pod Nowym Targiem. Zdecydowaliśmy się na tę nazwę, ponieważ można tu zadbać zarówno o urodę, jak i zdrowie. Zewnętrzne i wewnętrzne piękno. I tym właśnie jest dla nas to miejsce – podniesieniem kosmetologii, stomatologii i medycyny do rangi sztuki.

Tło
Implantologia i protetyka

Implantologia i protetyka

Ortodoncja, endodoncja, leczenie zachowawcze, chirurgia stomatologiczna, protetyka estetyczna, implantologia, stomatologia dziecięca, wybielanie zębów, zabiegi w narkozie – to nasza oferta z zakresu usług dentystycznych. Dbanie o piękne, a przede wszystkim zdrowe zęby jest pasją naszych specjalistów, których część z Państwa miała okazję poznać w naszej filii w Nowym Targu i Waksmundzie. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z konsultacji i wykonywanych przez nas zabiegów, a my zrobimy wszystko, abyście wyszli Państwo z naszych gabinetów z perfekcyjnym uśmiechem.

Efekty zabiegów stomatologicznych:
zobacz efekty – kliknij tutaj!

Tło
Kosmetologia

Kosmetologia

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z szerokiej oferty zabiegowej, w skład której wchodzą profesjonalne procedury na twarz i ciało, w tym zabiegi: nawilżające, ujędrniające, przeciwzmarszczkowe, oczyszczające skórę, niwelujące cellulitis, rozstępy czy przebarwienia, wyszczuplające oraz modelujące ciało. Dodatkowo jako jedyni na Podhalu oferujemy Państwu możliwość skorzystania z najnowocześniejszego sprzętu do depilacji laserowej – Thunder, uznawanego za najskuteczniejszy laser w walce z niechcianym owłosieniem. Nasi specjaliści czekają na Was, gotowi zarekomendować rozwiązanie dostosowane do danego problemu.

Tło
Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna to istotny dział w naszej placówce – specjalnie dla Państwa do Medical Clinic Podhale Art przyjeżdżają wybitni specjaliści z Krakowa, Kielc i Warszawy, aby pomóc Pacjentom w pozbyciu się problemów natury estetycznej, powodujących u nich frustrację czy kompleksy. Oferujemy zabiegi z wykorzystaniem najlepszych na rynku preparatów niwelujących bruzdy i zmarszczki (kwas hialuronowy, botoks), przywracających skórze gładkość i jędrność oraz preparatów autologicznych, pozyskiwanych z własnej krwi (CGF, osocze bogatopłytkowe ze skoncentrowanymi czynnikami wzrostu) czy tłuszczu. Zapraszamy serdecznie na konsultacje.

Tło
Poradnie specjalistyczne

Poradnie specjalistyczne

Jesteśmy na początku naszej drogi – z tego względu na obecny moment oferujemy Państwu usługi kilku poradni specjalistycznych, z myślą o dalszym rozwoju. Nasi Pacjenci mają aktualnie do dyspozycji: poradnię dermatologiczną, endokrynologiczną, neurologiczną, ortopedyczną, reumatologiczną, urologiczną (dorosłych i dzieci), medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej oraz chirurgii naczyniowej. Dodatkowo w zakopiańskiej placówce przyjmuje doświadczony psycholog, prowadzący psychoterapię indywidualną i systemową terapię rodzin.