Kup Voucher! Idealny pomysł na prezent!
Nowa placówka w Nowym Targu, kliknij!
MODELOWANIE SYLWETKI z rabatem -40%!
Opublikowano:

Zadbaj o swoją sylwetkę w czasie wakacji! Skorzystaj z wyjątkowej oferty na MODELOWANIE SYLWETKI z rabatem -40%!

Pakiety zabiegowe objęte rabatem:

Karboksyterapia – Wprowadzenie medycznego dwutlenku węgla pod skórę stosowana do redukcji każdego rodzaju cellulitu, walce z bliznami, rozstępami oraz obrzękami poprzez intensywną stymulację produkcji kolagenu.

Kriolipoliza – Zaawansowana technologia redukcji tkanki tłuszczowej, która wykorzystuje niskie temperatury do niszczenia komórek tłuszczowych. Pozwala to na redukcję miejscowej tkanki tłuszczowej takich jak: brzuch, uda czy pośladki oraz wyraźne zmniejszenie obwodu miejsca zabiegowego.

Niechirurgiczny lifting HIFU – Technologia skoncentrowanych ultradźwięków służy do nieinwazyjnego liftingu i ujędrniania skóry oraz redukcji tkanki tłuszczowej. Zapewnia widoczny lifting skóry, poprawę owalu twarzy, redukcję zmarszczek i ujędrnienie wybranych partii ciała.

Technologia fal radiowych Połączenie technologii multipolarnej fali radiowej i pulsacyjnego pola magnetycznego do redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej oraz  ujędrniania skóry.

Promocja trwa do 29.06.2024 Zapraszamy!

Nowy Targ, ul. Królowej Jadwigi 23,  Zakopane, ul. Chramcówki 7.

Więcej informacji: 570 401 401

*Oferta promocyjna trwa do 29.06.24 r. Zniżki nie łączą się z innymi akcjami promocyjnymi i nie obejmuje bonów i voucherów podarunkowych. Zabiegi zakupione podczas trwania akcji promocyjnej można wykorzystać przez 24 miesiące od daty zakupu.